ażurowe rajstopy bordowe buty czarny pasek Moda neonowa torebka pomarańczowa opaska różowy żakiet spódnica w panterkę złoty naszyjnik

Różowa Pantera

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Wraz z moim zaprzyjaźnionym fotografem Rafałem postanowiliśmy się wybrać w okolice starego miasta w Radomiu. Niestety ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne początkowo nie byliśmy w stanie podjąć się pracy :(.  Jednak po dłuższej chwili zaświeciło słońce i mogliśmy się zabrać do dzieła.
Jak już wspomniałam w pierwszym poście moda z natury rzeczy jest czymś zmiennym, stąd będę kreowała tylko to co zyskuje aplauz w moim przekonaniu. Dlatego też na moim blogu znajdą się dość niekonwencjonalne rozwiązania.
Postanowiłam połączyć różowy żakiet ze spódnicą w mój ulubiony panterkowy print, podkreślając stylizację fluo torebką XXS i opaską w tym samym kolorze w wersji nieco bardziej stonowanej. Całość uzupełniają ażurowe rajstopy, bordowe buty na platformie oraz czarny pasek ze złotym monogramem. Stylizacja całkowicie oddana jest mojemu zdywersyfikowanemu stylowi :).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Rafał Kucharski
https://www.facebook.com/pages/Rafa%C5%82-Kucharski-Photography/422180081208267?fref=ts

ŻAKIET – H&M

SPÓDNICA – H&M

BUTY – CENTRO

TOREBKA – RESERVED

NASZYJNIK – STRADIVARIUS

OPASKA – PROJEKT I WYKONANIE WŁASNE

BLUZKA – MARKA NIEZNANA

RAJSTOPY – MARKA NIEZNANA

 

Komentarze

  1. BOSKO! CZEKAM NA DALSZE INSPIRAJE! JA TEZ LUBIE OSTRE NASYCONE KOLORY. DOBRZE.DOBRANE DODATKI.

Zostaw komentarz

3 × 1 =

EnglishDeutschPolskiРусскийEspañol