Nowości:

Urządzanie własnego mieszkania

Urządzanie własnego mieszkania

Chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania? Znudziło Ci się to jak jest? Masz rację! Spróbuj czegoś nowego i baw się, bo przecież urządzanie własnego mieszkania musi być zabawą, a nie obowiązkiem. Pamiętaj, że mieszkanie ma Ci się kojarzyć z samymi miłymi rzeczami. To miejsce, w którym masz wypoczywać po ciężkiej pracy. Oczywiście ważne jest, abyś nie mieszkał w brudzie, dlatego regularnie należy sprzątać. Jednak więcej czasu spędzasz w domu po to, aby wypocząć.
Gdzie mogą się znaleźć drobiazgi?

Masz dużo drobiazgów, które chcesz koniecznie pokazać światu? Kup sobie specjalne półeczki, na których będziesz mogła położyć wszystko co chcesz. Jeśli jednak nie odpowiada Ci taka alternatywa to przypomnij sobie o parapetach. Tam również możesz położyć swoje pierdółki. Zdać sobie musisz jednak sprawę z tego, że jedna i druga opcja wymaga od Ciebie podnoszenia i czyszczenia wszystkiego, kiedy masz wycierać kurze. Dlatego kobiety zaczynają coraz bardziej doceniać minimalizm. Wkroczył on właśnie dlatego, ponieważ paniom nie chce się tak często sprzątać. Jest to spowodowane tym, że mają mniej czasu. Jeśli jednak go posiadasz to możesz ułożyć swoje drobiazgi na parapecie.
O czym warto pamiętać?

Pamiętaj, że bardzo ważny jest kolor, który wybierzesz w swoim mieszkaniu. Od niego zależy Twój nastrój, a nawet ból głowy. Jaskrawe kolory nie powinny być w sypialni, tam lepszą opcją są stonowane kolory. Jeżeli w salonie pragniesz mocniejszych akcentów to niech nie będą one tłem za telewizorem. W czasie oglądania telewizji, lepiej jeśli będą one za Tobą. Dzięki temu nie będziesz zmęczonym.