Nowości:

Wiercenie w posadzkach przemysłowych

Wiercenie w posadzkach przemysłowych

Wiercenie w posadzkach przemysłowych przy zapewnieniu optymalnego bezpieczeństwa
Wiercenie w posadzkach przemysłowych z polerowanego betonu jest możliwe z użyciem odpowiednio dostosowanego sprzętu.
Nowa generacja przemysłowych posadzek betonowych, znanych z solidnego wykonania i wyjątkowej trwałości, takich jak polerowane posadzki betonowe, cieszy się coraz większą popularnością, ze względu na wytrzymałość.

Funkcją wydajnych posadzek przemysłowych jest zapewnienie bezpieczeństwa w najtrudniejszych warunkach pracy: muszą one być w stanie przejąć codzienne zadania mechaniczne i chemiczne, którym znacznie szybciej ustępują inne pokrycia, dlatego też wiercenie w posadzkach przemysłowych jest mocno utrudnione.

Ponieważ „przemysłowy” oznacza przede wszystkim „twardy”, większość nowoczesnych systemów posadzek przemysłowych jest specjalnie zaprojektowana, aby spełniać wysokie wymagania wytrzymałościowe. Przeznaczone są głównie do pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych, a także do hal, czy też pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Wiercenie w posadzkach przemysłowych musi być dobrze zaplanowane przed rozpoczęciem prac remontowych.
Systemy posadzkowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić powierzchniom optymalny poziom bezpieczeństwa przed obciążeniami mechanicznymi, w trakcie, kiedy przeprowadzane jest wiercenie w posadzkach przemysłowych.