Nowości:

Zdun – usługi zduńskie Warszawa

Zdun – usługi zduńskie Warszawa

Piece kaflowe, piece kuchenne
Moja firma, działająca głównie na terenie Warszawy, miejscowości ościennych, ale także całego województwa mazowieckiego, świadczy przede wszystkim usługi kominiarskie oraz usługi zduńskie, odpowiadając przy tym między innymi za piece kaflowe i piece kuchenne – ich montaż oraz modernizacją i naprawę – ale także za czyszczenie kominów czy okresowe przeglądy kominiarskie i gazowe.

Jestem kominiarzem oraz zdunem z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem. Jako prawdziwy fachowiec przez cały czas poszerzam swoje umiejętności, chociażby biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach. W ten sposób poznaję najnowsze technologię i dostosowuję swoją ofertę do nowoczesnych standardów.

Swoją ofertę związaną z usługami kominiarskimi i zduńskimi kieruję przede wszystkim do Klientów indywidualnych, ale równie chętnie nawiążę współpracę z Klientami instytucjonalnymi – spółdzielniami mieszkaniowymi oraz większymi i mniejszymi firmami czy wspólnotami mieszkaniowymi.

Za wszystkie usługi odpowiadam osobiście, w sposób praktyczny wykorzystując swoją naprawdę szeroką wiedzę z zakresu zduństwa i kominiarstwa. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu mogę każdemu z Państwa zagwarantować najwyższą jakość usług, wykonaną w prawdziwie konkurencyjnych cenach, oraz zgodnie z ustalonym na początku współpracy terminem.

Usługi zduńskie i kominiarskie – oferta
Moja oferta to usługi zduńskie i usługi kominiarskie:

budowa:

pieców kaflowych,
pieców kuchennych,
pieco-kominków z rozprowadzeniem ciepłego powietrza,
rozbiórka pieców,

renowacja, remonty i czyszczenie:

pieców,
kominków,
udrożnienia, czyszczenie kominów,
montaż wkładów kominowych i nasad,
uszczelnianie przewodów wentylacyjnych,
uszczelnianie przewodów spalinowych gazowych,
okresowe przeglądy kominiarskie i gazowe,
opinie dla nadzoru budowlanego i gazowni,
fachowe doradztwo.

Do skorzystania z moich usług zachęcam mieszkańców Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.